pl gb ru ltby

O NAS

Moderator to numer 1 wśród producentów kotłów w Polsce. Od 40 lat z pasją i zaangażowaniem tworzymy technologie pozyskania energii z myślą o ludziach i przyrodzie, której jesteśmy małą cząstką. Nasza Firma sąsiaduje z największym w Europie foto-firmy-Moderatorkompleksem pierwotnego lasu – Puszczą Białowieską. To sąsiedztwo zobowiązuje. Doceniamy jej naturalne piękno i pragniemy, aby w niezmienionej postaci mogła zachwycać również następne pokolenia.
Dzięki unikalnym rozwiązaniom konstrukcyjnym nasze urządzenia są w stanie z największa efektywnością zamienić każdy rodzaj paliwa w tanią energię.
Uniwersalność naszych kotłów oraz jakość poparta wieloletnim doświadczeniem została doceniona przez tysiące zadowolonych Klientów w Polsce, niemal każdym kraju Europy oraz w wielu dość czasami egzotycznych zakątkach naszego globu.
Celem, do którego skutecznie dążymy, jest maksymalne zaspokojenie potrzeb każdego klienta. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo użytkowników naszych produktów. W swej działalności kierujemy się zasadami humanitaryzmu, pomagamy tym, którzy cierpią, są bezbronni lub po prostu w danej chwili potrzebują wsparcia i pomocy bliźniego. Współpracujemy z wieloma organizacjami non-profit, przekazując im bezpłatnie nasze produkty do ogrzewania obiektów, w których prowadzą działalność charytatywną.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest ciepło domowego ogniska, każdy z nas tego bardzo potrzebuje,
- MY to ciepło gwarantujemy.


Zapraszamy do wędrówki po świecie urządzeń, których głównym celem jest przyjazne i efektywne wykorzystanie energii. Wierzymy w to, że nasza OFERTA znajdzie zainteresowanie i spełni wszelkie Państwa oczekiwania.Program-regionalny
Firma MODERATOR Sp. z o.o. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego 2007-2012 uzyskała w dniu 5 listopada 2013 r. dofinansowanie z Unii Europejskie i budżetu państwa realizacji projektu  „Wdrożenie nowej technologii zwiększającej innowacyjność i konkurencyjność firmy MODERATOR poprzez zakup najnowszej generacji wycinarki CNC do produkcji urządzeń grzewczych”. Całkowita wartość projektu: 436.342,51. Dofinansowanie z EFRR: 180.922,49, z budżetu państwa: 31.927,51.