pl gb ru ltby
Baner biomasaBaner pelletBaner drewno wegiel
  • czyscimy magazyny
  • HIT 16 01 2017
  • Baner kominy
  • Baner afriso

WYPRZEDAŻ

Wyprzedaz
NIE CZEKAJ - SPRAWDŹ!
Time passed:
4
4
9
9
dn.
1
1
6
6
godz.
3
3
6
6
min.
2
2
3
3
sek.

HIT WYPRZEDAŻY

Wybrane produkty w super niskiej cenie

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>
do zakończenia promocji pozostało
4
4
dn.
0
0
7
7
godz.
2
2
3
3
min.
3
3
7
7
sek.
ZAPYTANIE OFERTOWE
Dotyczy opracowania i wdrożenia nowego wyrobu
Usługa planowana jest w ramach projektu pt:
„Innowacyjny układ rozpoznawania spalania lub współspalania niewłaściwych paliw i/lub odpadów w kotłach c.o. zasilanych paliwem stałym”
który ubiega się o dofinansowanie w ramach:
Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój Os priorytetowa II: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I Działanie 2.3: Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw Poddziałanie 2.3.2: Bony na innowacje dla MŚP

W związku z planowanym uczestnictwem jako Wnioskodawca w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój 2014-2020 (konkurs ogłoszony przez PARP 05.05.2016r.) oraz obowiązkiem dokonywania zakupów zgodnie z zasadą konkurencyjności, firma Moderator sp. z o.o. z siedzibą w Hajnówce przy ul.11 Listopada 16a. składa zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia usługi opracowania i wdrożenia nowego wyrobu w projekcie pt. „Innowacyjny układ rozpoznawania spalania lub współspalania niewłaściwych paliw i/lub odpadów w kotłach c.o. zasilanych paliwem stałym”.

WIĘCEJ >>
Australia kotlownia icoZESTAW SPALANIA BIOMASY TYPU SMOK ZAINSTALOWANY W AUSTRALII!

SMOK o mocy 240kW działa już w mleczarni w miejscowości Meredith, Stan Victoria.
Urządzenie wyposażone jest w głowicę żeliwną z ruchomymi rusztami.
Dzięki zastosowaniu modułu internetowego w specjalistycznym sterowniku nasi inżynierowie mają stały podgląd sytuacji (monitoring online system) na drugim końcu świata.

Zobacz galerię zdjęć >>


redukcja piecokuchnia Redukcja do piecokuchni 134/150 L=200 mm   – już w sprzedaży.

WIĘCEJ >>

Producent kotłów, pieców co - na węgiel, drewno, biomasę

W naszej ofercie znajdą Państwo kotły CO: na węgiel, drewno, biomasę a także na ekogroszek i pelet. Nasze 40 letnie doświadczenie pozwala na proponowanie najwyższej jakości urządzeń. Prezentujemy Państwu nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania, które cechują się niezawodnością i skutecznością. Kotły CO z podajnikiem pozwalają przekształcić każdy rodzaj paliwa w energię, która bez problemu ogrzeje przestrzeń każdego budynku. Posiadają również możliwość ręcznego palenia, dzięki wyposażeniu w żeliwny ruszt. Wszystkie nasze urządzenia to gwarancja łatwości obsługi oraz bezproblemowego ustawienia uniwersalnych i optymalnych parametrów stałego działania.

Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie objęte są gwarancją do 6 lat oraz posiadają niezawodne zabezpieczenia przez zapłonem paliwa wewnątrz. Dodatkowo dzięki pojemnym zasobnikom, kotły umożliwiają wygodne i komfortowe załadowanie odpowiedniego paliwa, co pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu każdego klienta. Nasze urządzenia to kompleksowe rozwiązania posiadające również w zestawie wszystkie niezbędne przyrządy do czyszczenia oraz czujniki dymu.

Wykonane z najwyższej jakości stali cechują się niezwykłą starannością oraz dbałością o szczegóły, posiadając estetyczny wygląd. W naszej ofercie znajdą Państwo również kotły co, wyposażone w wentylatory nadmuchowe, które zadbają o centralne ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową oraz sprawdzą się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach usługowych.

Prezentując swoim klientom profesjonalne i bezpieczne rozwiązania gwarantujemy najwyższą jakość wyrobu danego urządzenia. Posiadane przez nas doświadczenie pozwala na proponowanie urządzeń, które wyznaczają się ogromną funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem użytkowania. W zależności od wykorzystywanego paliwa nasza oferta posiada szereg nieograniczonych rozwiązań w atrakcyjnych cenach.
AKTUALNY KATALOG

Pobierz aktualny katalog. 
POMOC TECHNICZNA STEROWNIKÓW
- sterownik ST-81,  tel. 33/875-93-80,  33/875-19-20
- sterownik PLUM,   tel. 85/749-71-28,  85/749-70-77

Masz problem z kotłem
naszej firmy.
KONTAKTUJ SIĘ Z SERWISEM
 
INFORMATOR DLA INSTALATORA

JESTEŚ INSTALATOREM !
Weź udział w programie
przedłużonej gwarancji.