pl gb ru ltby
Baner biomasaBaner pelletBaner drewno wegiel
  • baner 5 klasa
  • instalatorzy info
  • czyste cieplo
  • klasyczne cieplo
  • lider spalania biomasy
Australia kotlownia icoZESTAW SPALANIA BIOMASY TYPU SMOK ZAINSTALOWANY W AUSTRALII!

SMOK o mocy 240kW działa już w mleczarni w miejscowości Meredith, Stan Victoria.
Urządzenie wyposażone jest w głowicę żeliwną z ruchomymi rusztami.
Dzięki zastosowaniu modułu internetowego w specjalistycznym sterowniku nasi inżynierowie mają stały podgląd sytuacji (monitoring online system) na drugim końcu świata.

Zobacz galerię zdjęć >>

Producent kotłów, pieców co - na węgiel, drewno, biomasę

W naszej ofercie znajdą Państwo kotły CO: na węgiel, drewno, biomasę a także na ekogroszek i pelet. Nasze 40 letnie doświadczenie pozwala na proponowanie najwyższej jakości urządzeń. Prezentujemy Państwu nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania, które cechują się niezawodnością i skutecznością. Kotły CO z podajnikiem pozwalają przekształcić każdy rodzaj paliwa w energię, która bez problemu ogrzeje przestrzeń każdego budynku. Posiadają również możliwość ręcznego palenia, dzięki wyposażeniu w żeliwny ruszt. Wszystkie nasze urządzenia to gwarancja łatwości obsługi oraz bezproblemowego ustawienia uniwersalnych i optymalnych parametrów stałego działania.

Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie objęte są gwarancją do 6 lat oraz posiadają niezawodne zabezpieczenia przez zapłonem paliwa wewnątrz. Dodatkowo dzięki pojemnym zasobnikom, kotły umożliwiają wygodne i komfortowe załadowanie odpowiedniego paliwa, co pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu każdego klienta. Nasze urządzenia to kompleksowe rozwiązania posiadające również w zestawie wszystkie niezbędne przyrządy do czyszczenia oraz czujniki dymu.

Wykonane z najwyższej jakości stali cechują się niezwykłą starannością oraz dbałością o szczegóły, posiadając estetyczny wygląd. W naszej ofercie znajdą Państwo również kotły co, wyposażone w wentylatory nadmuchowe, które zadbają o centralne ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową oraz sprawdzą się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach usługowych.

Prezentując swoim klientom profesjonalne i bezpieczne rozwiązania gwarantujemy najwyższą jakość wyrobu danego urządzenia. Posiadane przez nas doświadczenie pozwala na proponowanie urządzeń, które wyznaczają się ogromną funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem użytkowania. W zależności od wykorzystywanego paliwa nasza oferta posiada szereg nieograniczonych rozwiązań w atrakcyjnych cenach.
AKTUALNY KATALOG

Pobierz aktualny katalog. 
POMOC TECHNICZNA STEROWNIKÓW
- sterownik ST-81,  tel. 33/875-93-80,  33/875-19-20
- sterownik PLUM,   tel. 85/749-71-28,  85/749-70-77

Masz problem z kotłem
naszej firmy.
KONTAKTUJ SIĘ Z INFOLINIĄ
SERWISOWĄ
 
INFORMATOR DLA INSTALATORA

JESTEŚ INSTALATOREM !
Weź udział w programie
przedłużonej gwarancji.